Hakkımızda

foto

 

Makinematik Teknik Hizmetler olarak, Ultrasonik Kaynak konusunda tüm gereksinimlerinizi yüksek teknoloji ve kaliteli ürünler ile, en düşük maliyetle sizlere sunmayı hedefledik. Bu hedef doğrultusunda sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ve yeni bakış tarzımız ile Eylül 2013 tarihinde, sizlere hizmet sunmaya başladık.

• Swiss Sonic AG / İsviçre firmasının Türkiye mümessilliği kapsamında Ultrasonik Kaynak Makineleri ve ekipmanlarının ithalatı,

• Hot Plate kaynak makineleri, Lazer kaynak makineleri, Vibrasyon kaynak makineleri, Infrared kaynak makineleri ithalatı ana faaliyet konumuzdur.

• Makinematik teknik hizmetler, termoplastik malzemelerin kaynak edilmesi konusunda faaliyet gösteren bir mühendislik, ar-ge ve imalatçı firmadır. Firmamız; müşterilerimizin farklı ihtiyaçları doğrultusunda gerek standart ve gerekse özel makine imalat ve ithalatı yapmaktadır.

• Ultrasonik kaynak birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kumaşların ve non-woven kumaşların kesilmesi ve dikilmesi, plastiklerin eritilerek yeniden şekillendirilmesi, gıdaların kesilmesi ve benzeri uygulamalar ile günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz yüzlerce uygulama bulunmaktadır.